WEBINAR - METODA KAIZEN Najskuteczniejsza strategia realizacji celów. Wyznaczaj cele Metodą Kaizen.

Pozbądź się negatywnych przekonań i przyzwyczajeń. Poznaj najskuteczniejszą strategię realizacji celów i odblokuj się na sukces.

Czy chcesz:
- realizować każdy cel?
- zarabiać godne pieniądze?
- być osobą spełnioną i szczęśliwą?

To nagranie podczas którego nauczę Cię skutecznie wyznaczać i realizować swoje cele dzięki japońskiej filozofii małych kroków. Dowiesz się jakie nawyki wypracować, aby osiągnąć sukces w każdej sferze Twojego życia.

Ile trwa trening online? 1,5 h

KUPUJĘ ZA 99 ZŁ
DLACZEGO WARTO - CO ZYSKASZ DZIĘKI TEMU WEBINARIUM?

 • Dzięki tej japońskiej metodzie małych kroków : wyeliminujesz marnotrawstwo czasu,
 • Nauczysz się wyznaczać priorytety i zarządzać czasem
 • Zrealizujesz swoje cele
 • Poprawisz swoją wydajność i efektywność

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Kiedy otrzymam dostęp do tego nagrania?
2. Na ile czasu zyskam dostęp do webinarium?

 • Ad. 1. Niezwłocznie po zakupie. Kiedy odnotujemy Twoją płatność, system automatycznie prześle do Ciebie maila z dostępem.
 • Ad. 2. Zyskujesz roczny dostęp do webinarium. Możesz oglądać go kilkakrotnie.

OPINIE

 • image

  „Aneta nie wpisuje się w żadne trendy czy nurty szkoleniowe, nie ogląda się też za potrzebami rynku, tworzy swoją niszę, własny rynek, społeczność, i proponuje tematy rozwoju inne, niż wszyscy, za to ją doceniam:) Postawa typowa liderów, od których można się uczyć.”

 • image

  „Aneta ma niesamowitą energię, konsekwencję, profesjonalizm i wizję. Jest bardzo pewna siebie, co przekłada się na efekty u uczestników jej szkoleń i warsztatów. Daje wspaniały przykład jak robić biznes nie oglądając się na przeszkody. Wie czego chce i to szybko dostaje. Warto skorzystać z jej rozwiązań.”

Webinar prowadzi:

image

Aneta Wątor – certyfikowany praktyk Kaizen. Podnosi jakość życia przedsiębiorczych Polek. Kobieta, która osiąga sukcesy pomagając innym realizować osobiste i zawodowe cele. Szkoli zgodnie z metodą małych kroków Kaizen. Wyróżnia ją pozytywna energia którą przekazuje podczas treningów, oraz przedstawienie wiedzy w konkretny i prosty sposób, by każdy był w stanie wdrożyć ją w życie.
Jest autorką projektu uwielbianego przez przedsiębiorcze Polki: Kobieta w Biznesie, w którym uczestniczyło już ponad 3 000 kobiet.
Na co dzień współpracuje nie tylko z dużymi korporacjami, lecz także osobami indywidualnymi, przyspieszając ich sukces poprzez narzędzia i standardy Kaizen. Jest autorką Dziennika celów Kaizen, kursów online Samodoskonalenie metodą Kaizen, oraz Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach.

KUPUJĘ WEBINAR