Webinarium - Metoda Kaizen – czyli jak sprawić, by nowy rok był początkiem Twojego nowego, efektywnego życia?

Czy chcesz:
- odblokować się na realizację marzeń?
- realizować każdy cel?
- zarabiać godne pieniądze?
- być osobą spełnioną i szczęśliwą?

To nagranie podczas którego nauczę Cię skutecznie wyznaczać i realizować swoje cele dzięki japońskiej filozofii małych kroków. Dowiesz się jakie nawyki wypracować, aby osiągnąć sukces w każdej sferze Twojego życia.

Ile trwa trening online? 1-1,5 h

 • Jak zacząć wszystko od nowa i skutecznie realizować swoje cele?
 • Jak nauczyć się bycia skutecznym?
 • Jak pokochać i zaakceptować siebie, by wejść z nową energią i efektywnością w Nowy Rok?
KUPUJĘ ZA 99 ZŁ
DLACZEGO WARTO - CO ZYSKASZ DZIĘKI TEMU WEBINARIUM?

 • Nauczysz się wyznaczać i realizować swoje cele
 • Poprawisz swoją wydajność i efektywność
 • Zwiększysz swoją motywację do działania
 • Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci zarabiać więcej

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Kiedy otrzymam dostęp do tego nagrania?
2. Na ile czasu zyskam dostęp do webinarium?

 • Niezwłocznie po zakupie. Kiedy odnotujemy Twoją płatność, system automatycznie prześle do Ciebie maila z dostępem.
 • Zyskujesz roczny dostęp do webinarium. Możesz oglądać go kilkakrotnie.

OPINIE

 • image

  „Praca, którą Pani wykonuje jest niesamowita. Oglądam filmiki od dwóch dni i bardzo mnie zmotywowały za co ogromnie dziękuję.
Warto poświęcić czas na filmik w którym ogląda się coś dzięki czemu można ulepszać samą siebie, to wspaniałe. Życzę Pani jeszcze więcej odbiorców i tak pozytywnej energii!!”

 • image

  „Aneta ma niesamowitą energię, konsekwencję, profesjonalizm i wizję. Jest bardzo pewna siebie, co przekłada się na efekty u uczestników jej szkoleń i warsztatów. Daje wspaniały przykład jak robić biznes nie oglądając się na przeszkody. Wie czego chce i to szybko dostaje. Warto skorzystać z jej rozwiązań.”

 • image

  „Aneta nie wpisuje się w żadne trendy czy nurty szkoleniowe, nie ogląda się też za potrzebami rynku, tworzy swoją niszę, własny rynek, społeczność, i proponuje tematy rozwoju inne, niż wszyscy, za to ją doceniam:) Postawa typowa liderów, od których można się uczyć.”

Webinar prowadzi:

image

Aneta Wątor – certyfikowany praktyk Kaizen. Podnosi jakość życia przedsiębiorczych Polek. Kobieta, która osiąga sukcesy pomagając innym realizować osobiste i zawodowe cele. Szkoli zgodnie z metodą małych kroków Kaizen. Wyróżnia ją pozytywna energia którą przekazuje podczas treningów, oraz przedstawienie wiedzy w konkretny i prosty sposób, by każdy był w stanie wdrożyć ją w życie.
Jest autorką projektu uwielbianego przez przedsiębiorcze Polki: Kobieta w Biznesie, w którym uczestniczyło już ponad 3 000 kobiet.
Na co dzień współpracuje nie tylko z dużymi korporacjami, lecz także osobami indywidualnymi, przyspieszając ich sukces poprzez narzędzia i standardy Kaizen. Jest autorką Dziennika celów Kaizen, kursów online Samodoskonalenie metodą Kaizen, oraz Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach.

KUPUJĘ WEBINAR