Webinarium - jak zwiększyć osobistą efektywność w sprzedaży. Model sprzedaży 3S - Strategie najskuteczniejszych sprzedawców

Najskuteczniejszą drogą do sukcesu jest ciągłe samokształcenie. Zapraszam na pełen energii i motywacji webinar, który zainspiruje Cię do zmian i działania. Pozwól mi nauczyć Cię sprzedaży małymi krokami Kaizen. Zdobądź tę wiedzę już dziś - to dzięki niej zwiększysz swoje wyniki i osiągniesz sukces. Nawet jeżeli wydaje Ci się, że już dobrze sprzedajesz, pamiętaj: możesz być jeszcze lepszy! Wydobądź z siebie najlepszego sprzedawcę i pozwól poprowadzić się drogą Kaizen do Twojej efektywności, realizacji celów, budowania autorytetu i sukcesów!

Jak zarabiać więcej?
Jak zwiększyć swoją sprzedaż?
Jak być bardziej skutecznym?

Podczas tego nagrania zdradzę Ci sekrety najskuteczniejszych sprzedawców.
Ile trwa webinar? 1h

KUPUJĘ ZA 99 ZŁ
TEN WEBINAR JEST DLA CIEBIE JEŚLI CHCESZ:

 • Zwiększyć osobistą efektywność w sprzedaży
 • Poznać najskuteczniejsze techniki sprzedaży
 • Poznać nowy model sprzedaży na którym bazują najskuteczniejsi sprzedawcy

CO ZYSKASZ PO NAGRANIU?

 • Poznasz nowy model sprzedaży 3S na którym bazują najskuteczniejsi sprzedawcy
 • Zdobędziesz praktyczne umiejętności sprzedażowe
 • Dowiesz się co zrobić, by zarabiać więcej

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Kiedy otrzymam dostęp do tego nagrania?
2. Na ile czasu zyskam dostęp do webinarium?

 • Ad. 1. Niezwłocznie po zakupie. Kiedy odnotujemy Twoją płatność, system automatycznie prześle do Ciebie maila z dostępem.
 • Ad. 2. Zyskujesz roczny dostęp do webinarium. Możesz oglądać go kilkakrotnie.

OPINIE

 • image

  „Potężna dawka wiedzy i motywacji, dzięki której zyskasz pewność siebie i dowiesz się, co to znaczy bycie asertywną”

 • image

  „Aneta ma niesamowitą energię, konsekwencję, profesjonalizm i wizję. Jest bardzo pewna siebie, co przekłada się na efekty u uczestników jej szkoleń i warsztatów. Daje wspaniały przykład jak robić biznes nie oglądając się na przeszkody. Wie czego chce i to szybko dostaje. Warto skorzystać z jej rozwiązań.”

 • image

  „Praca, którą Pani wykonuje jest niesamowita. Oglądam filmiki od dwóch dni i bardzo mnie zmotywowały za co ogromnie dziękuję.
Warto poświęcić czas na filmik w którym ogląda się coś dzięki czemu można ulepszać samą siebie, to wspaniałe. Życzę Pani jeszcze więcej odbiorców i tak pozytywnej energii!!”

 • image

  „Aneta nie wpisuje się w żadne trendy czy nurty szkoleniowe, nie ogląda się też za potrzebami rynku, tworzy swoją niszę, własny rynek, społeczność, i proponuje tematy rozwoju inne, niż wszyscy, za to ją doceniam:) Postawa typowa liderów, od których można się uczyć.”

Webinar prowadzi:

image

O AUTORCE
Aneta Wątor – certyfikowany praktyk Kaizen. Podnosi jakość życia przedsiębiorczych Polek. Kobieta, która osiąga sukcesy pomagając innym realizować osobiste i zawodowe cele. Szkoli zgodnie z metodą małych kroków Kaizen. Wyróżnia ją pozytywna energia którą przekazuje podczas treningów, oraz przedstawienie wiedzy w konkretny i prosty sposób, by każdy był w stanie wdrożyć ją w życie.
Jest autorką projektu uwielbianego przez przedsiębiorcze Polki: Kobieta w Biznesie, w którym uczestniczyło już ponad 3 000 kobiet.
Na co dzień współpracuje nie tylko z dużymi korporacjami, lecz także osobami indywidualnymi, przyspieszając ich sukces poprzez narzędzia i standardy Kaizen. Jest autorką Dziennika celów Kaizen, kursów online Samodoskonalenie metodą Kaizen, oraz Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach.

KUPUJĘ WEBINAR