DZIENNIK CELÓW KAIZEN

Poznaj narzędzie, które pomaga planować cele i skutecznie je realizować.

Wszystkie projekty, plany i strategie w jednym miejscu. Dziennik celów oparty o filozofię Kaizen pomoże Ci małymi krokami dokończyć każde przedsięwzięcie. w Dzienniku znajdują się zasady Kaizen, koła efektywności, tabelki i standardy w oparciu o które osiągniesz swoje cele. Dziennik Celów to skuteczne narzędzie planowania i realizacji zamierzonych celów metodą małych kroków Kaizen. Dziennik zastąpi Ci kalendarz na najbliższe 3 miesiące.

KUPUJĘ
Dlaczego warto mieć ten dziennik?

Dzięki niemu:

 •  nauczysz się drobnych nawyków sukcesu
 •  zaczniesz wyciągać wnioski dotyczące Twojej efektywności w ciągu dnia  zaplanujesz każdy dzień, tydzień i miesiąc w oparciu o małe kroki
 •  znajdziesz czas na wszystko dzięki kole efektywności „work life balance”
 •  poznasz koło sukcesu Kaizen
 •  poznasz 8 umiejętności które przyczynią się do Twojego osobistego sukcesu

 •  odkryjesz strategię działania z Kaizen, która pomogła setkom osób osiągać zamierzone cele
 •  dowiesz się jak wyznaczać cele, strategie małymi krokami
 •  nauczysz się skutecznej afirmacji i wizualizacji celów
 •  osiągniesz swój osobisty sukces

Dlaczego metoda „małych kroków” jest tak skuteczna?

Mózg zaprojektowany jest tak, by tworzyć opór przed zmianami. Zmiany kojarzą się z czymś nowym, nieznanym, więc wytwarzają lęk a ten bardzo często paraliżuje działanie.
Podejmując małe kroki zmieniamy swój układ nerwowy tak, że:
-usuwa on blokady i włącza twórcze myślenie
-tworzy nowe połączenia między neuronami, dzięki czemu Twój mózg ochoczo włącza się w proces zmiany, co bardzo skutecznie zbliża Cię do wyznaczonego celu.
Pomyśl, jakby to było, gdyby metoda małych kroków pozwoliła zrealizować Twoje cele?

Jak używać Dziennika?

Traktuj go jak kalendarz przez najbliższe 3 miesiące. Zabieraj go wszędzie ze sobą. Rano, wieczorem i w wolnych chwilach zaglądaj do niego, czytaj swoje cele, zadawaj sobie pytania, czytaj afirmację.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Kiedy otrzymam Dziennik?
2. Kiedy zacząć pracę z Dziennikiem?
3. Jak używać Dziennika?

 • AD1. Dziennik wysyłamy pocztą do 2 dni po realizacji zakupu. Poczta Polska ma 3-4 dni robocze na realizację przesyłki, więc spodziewaj się dziennika najpóźniej do 6 dni roboczych po dokonaniu zakupu.
 • AD2. Najlepiej na początku nowego miesiąca (w pierwszy poniedziałek miesiąca), lub w pierwszy poniedziałek po otrzymaniu Twojego egzemplarza.
 • AD3. Praca z nim jest bardzo oczywista. Wystarczy odpowiadać na zadane pytania, codziennie zapisywać swoje działania i oceniać swoją pracę.

OPINIE

 • image

  "Wspaniałe narzędzie do planowania i realizacji celów. Dziękuje Aneto, że napisałaś ten dziennik."

 • image

  Dzięki dziennikowi celów przestałam marnować czas na rzeczy bezużyteczne i w pierwszej kolejności robię to co naprawdę jest dla mnie ważne. To niesamowite jak tak proste narzędzie może ułatwić nam zarządzanie czasem.

 • image

  Przez dziennik celów nauczyłam się systematyczności i codziennej pracy nad sobą.
  Nie wyobrażam sobie teraz życia bez dziennika, niedawno kupiłam drugi egzemplarz.

 • image

  Oglądam dziennik i nie mogę się oderwać, uważam, że to rewelacyjna sprawa, jestem pełna podziwu i nie mogę doczekać się początku miesiąca, kiedy rozpocznę pracę z dziennikiem.

O AUTORCE

image

Aneta Wątor – certyfikowany praktyk Kaizen. Podnosi jakość życia przedsiębiorczych Polek. Kobieta, która osiąga sukcesy pomagając innym realizować osobiste i zawodowe cele. Szkoli zgodnie z metodą małych kroków Kaizen. Wyróżnia ją pozytywna energia którą przekazuje podczas treningów, oraz przedstawienie wiedzy w konkretny i prosty sposób, by każdy był w stanie wdrożyć ją w życie.
Jest autorką projektu uwielbianego przez przedsiębiorcze Polki: Kobieta w Biznesie, w którym uczestniczyło już ponad 3 000 kobiet.
Na co dzień współpracuje nie tylko z dużymi korporacjami, lecz także osobami indywidualnymi, przyspieszając ich sukces poprzez narzędzia i standardy Kaizen. Jest autorką Dziennika celów Kaizen, kursów online Samodoskonalenie metodą Kaizen, oraz Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach.

KUPUJĘ DZIENNIK CELÓW