KONSULTACJE INDYWIDUALNE Z ANETĄ WĄTOR

Chcesz wznieść swój biznes na wyższy poziom? Chcesz zyskać narzędzia, które pomogą Ci szybciej i skuteczniej realizować swoje cele? Brakuje Ci czegoś, by wyciskać z siebie najlepsze rezultaty?

Trening indywidualny jest procesem pomagającym nam ulepszać możliwości.

Przeznaczony jest dla osób, które chcą:

* Stworzyć biznesplan, strategię marketingową i wznieść swój biznes na wyższy poziom.

* Pracować nad sobą i pozbyć się dotychczasowych problemów

* Rozpocząć swoją działalność gospodarczą

* Zarabiać więcej

* Działać jeszcze lepiej, skuteczniej, efektywniej, produktywniej

* Rozwiązać dotychczasowe problemy (wyprowadzałam osoby z depresji, bulimii i anoreksji)

* Zbudować swoją markę osobistą

* Zbudować misję, wizję i zasady swojej firmy

* Zbudować osobowość charyzmatycznego szefa, osoby która budzi autorytet i szacunek w oczach innych

* Zmaksymalizować działania

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile trwa konsultacja indywidualna?
Trwa do 60 -80 min

Gdzie odbywa się konsultacja?
Na skype, telefonicznie lub w umówionym miejscu.

Kiedy zostanie umówiony termin?
Sfinalizuj zakup konsultacji, Aneta osobiście oddzwoni do Ciebie i umówi termin konsultacji. Czas oczekiwania na konsultację do 1 miesiąca.

Po jakim czasie widoczne będą efekty: Po zakończeniu konsultacji, od razu będziemy w stanie zidentyfikować problem i odkryjemy, co dotychczas stopowało Cię przed skuteczną realizacją celów. Otrzymasz zadania do wykonania, które ułatwią proces realizacji Twojego celu.

Aneta Wątor

image

Certyfikowany praktyk Kaizen. Podnosi jakość życia przedsiębiorczych Polek. Kobieta, która osiąga sukcesy pomagając innym realizować osobiste i zawodowe cele. Szkoli zgodnie z metodą małych kroków Kaizen. Wyróżnia ją pozytywna energia którą przekazuje podczas treningów, oraz przedstawienie wiedzy w konkretny i prosty sposób, by każdy był w stanie wdrożyć ją w życie. Jest autorką projektu uwielbianego przez przedsiębiorcze Polki: Kobieta w Biznesie, w którym uczestniczyło już ponad 3 000 kobiet.

KUP TERAZ

 • image

  „Aneta ma niesamowitą energię, konsekwencję, profesjonalizm i wizję. Jest bardzo pewna siebie, co przekłada się na efekty u uczestników jej szkoleń i warsztatów. Daje wspaniały przykład jak robić biznes nie oglądając się na przeszkody. Wie czego chce i to szybko dostaje. Warto skorzystać z jej rozwiązań.”

 • image

  „Aneta nie wpisuje się w żadne trendy czy nurty szkoleniowe, nie ogląda się też za potrzebami rynku, tworzy swoją niszę, własny rynek, społeczność, i proponuje tematy rozwoju inne, niż wszyscy, za to ją doceniam:) Postawa typowa liderów, od których można się uczyć.”

 • image

  „Praca, którą Pani wykonuje jest niesamowita. Oglądam filmiki od dwóch dni i bardzo mnie zmotywowały za co ogromnie dziękuję. Warto poświęcić czas na filmik w którym ogląda się coś dzięki czemu można ulepszać samą siebie, to wspaniałe. Życzę Pani jeszcze więcej odbiorców i tak pozytywnej energii!!”

 • image

  „Dzięki Anecie odkryłam co chce robić zawodowo, znalazłam wymarzoną pracę i nauczyłam się każdego dnia pokonywać samą siebie. Teraz rywalizuje tylko z tą osobą którą byłam wczoraj. Dziękuje Anetko, twoja energia zaraża do działania”